položek
s DPH
  • Zobrazit

DOPRAVA

Součástí každé zásilky se zbožím je řádný daňový doklad. Způsob doručení si zvolí objednatel sám výběrem z několika možností:


1. osobní odběr
2. doručení Balíkonoš.cz - Balík do ruky
3. doručení Balíkonoš.cz – Balík do ruky s dobírkou


1. OSOBNÍ ODBĚR

V případě osobního odběru a platby v hotovosti není účtován poplatek za poštovné a balné. Objednané zboží je připraveno ve výdejním místě  4. pracovní den po přijetí elektronické objednávky. Pokud zvolíte tuto možnost, můžete si vybrat z výdejních míst:


GILL'S COFFEE SHOP & ESPRESSO BAR
Brno, Veveří 9, Po-Pá 8:00-19:00 ; So 9:00 - 15:00
tel. 541 128 338,  
www.gills.cz, eshop@gills.czmapa2. PLATBA PŘEVODEM


V případě výběru platby převodem se prodávající zavazuje vystavit zálohovou fakturu a odeslat ji objednateli elektronickou poštou. Faktura je splatná do 3 dnů ode dne vystavení. Zboží bude odesláno po přijetí platby na účet prodávajícího 4. pracovní den po přijetí platby. Pokud objednatel neuhradí celou částku do data splatnosti uvedeného na faktuře, bude objednávka automaticky stornována. Místem doručení je adresa objednatele uvedená v elektronické objednávce, popř. dodací adresa, pokud se liší od adresy objednatele.

 

2.2 Doručení Balíkonoš.cz > balík do ruky > platba bankovním převodem


Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den po odeslání. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení. Jste informováni o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání. Probíhá s vámi neustálá komunikace. Před doručováním balíku je adresát kontaktován doručovatelem, který mu upřesní čas příjezdu se zásilkou, případně se domluví na jeho změně. V případě, že byl pokus o doručení dvakrát neúspěšný, je balík převezen na depo, kde týden zůstává a je možné sis jej vyzvednout osobně, případně dohodnout daší svoz.


3. PLATBA DOBÍRKOU 
 


3.2 Doručení Balíkonoš.cz – balík do ruky > platba dobírkou


Způsob dodání je stejný jako u Balíku do ruky popsaného výše s rozdílem, že při převzetí zaplatíte v hotovosti celkovou fakturovanou částku.


UPOZORŇENÍ

V momentě předání zásilky dopravci již nejsme zodpovědni za řádné doručení balíku. V okamžiku přebírání balíku od dopravce ihned zkontrolujte neporušenost balení a případné poškození reklamujte ihned u dopravce.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!


FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Gill's Coffee, © Konzulta Brno a.s., Veveří 9, 602 00 Brno 

JavaScript musí být povolen