Valentýnský Gill’s merch box – Guatemala v retro plecháčku pro ni Zobrazit větší

Gill’s merch box – Guatemala v retro plecháčku pro ni

8595612350596

Nový produkt

Retro plecháček, kterých měla babička vždycky plnou kredenc, se hodil na kamna nebo na čundr. Plecháček je milou vzpomínkou na staré časy a spolu s balením 100g Guatemala Asproguate skvělým dárkem.

Více informací

250 Kč s DPH

Více informací

Retro plecháček, kterých měla babička vždycky plnou kredenc, se hodil na kamna nebo na čundr. Plecháček je milou vzpomínkou na staré časy a skvělým dárkem. 

Z jedné strany na vás dýchne nostalgie starých dobrých časů, ale zároveň hrníček přímo vybízí k tomu, abyste ho s sebou sbalili na roadtrip nebo jinou dobrodružnou výpravu. Plechové nádobí má totiž tu výhodu, že se vám velmi těžko rozbije. Proto s vámi hrnek může objet klidně půlku světa!

Guatemala Asproguate SHB EP Organic / 100 g

Tato středoamerická kráska chutná výrazně po zelených jablíčkách s náznaky zkaramelizovaného cukru, výsledkem je svěží, komplexní chuť kávy vhodné jak na filtr, tak do espressa nebo cappuccina, kde však mléko vytáhne hlavně aciditnější složky její chuti.

Region: San Martin Jilotepeque, Acatenango, Chimaltenango; Farma: Asproguate; Nadmořská výška: 1800 – 2100 m n. m.; Odrůda: Bourbon, Catuai, Caturra; Zpracování: W; Chuťový profil: zelené jablko, karamel, lískový oříšek.

Obsah balení